Īstenu meistaru tradīcijas Icon

Īstenu meistaru tradīcijas

Mēs veidojam unikālus juvelierizstrādājumus, kas parādīs jūsu individualitāti un oriģinalitāti.

"Es mīlu to, ko daru." Icon

"Es mīlu to, ko daru."

Laiks iepazīties! Mani sauc Jevgēnijs, es esmu mūsu darbnīcas juvelieris un dibinātājs. Es uzsāku savu apmācību juvelieru sfērā vēl būdams skolnieks. Milzīga vēlēšanās klūt par profesionālu un veidot unikālus juvelierizstrādājumus vienmēr motivēja mani, neskatoties uz grūtībām. Kopš 2004.gada es veiksmīgi attīstos šajā sfērā un turpinu sasniegt jaunus mērķus, ar prieku risinot sarežģītus uzdevumus un pilnveidojot savu juveliera meistarību.

Lasīt Vairāk
Stragov Jewelry Workshop Video
Play Video

Juvelierizstrādājums, kā pašizpausme

Mēs piedāvājam ne tikai augstas kvalitātes produktus, mēs aicinām jūs ienirt jaunā juvelierizstrādājumu pasaulē, kas pārsniegs jūsu visas labākās iedomas.

"Es mīlu to, ko daru." Icon

Sasniedzot jaunas robežas

Mēs mīlam eksperimentēt. Mēs ar prieku izaicinām sevi ar grūtākiem mērķiem un vērojam padarītā darba augļus. Ar lielāko lepnumu mēs piedāvājam eksluzīvus pulksteņus vienā eksemplārā, kuru jūs nekur citur neatradīsiet.

Video about our watch
Play Video

Mūsu darbi

Juvelierizstrādājumi vienmēr ir bijuši greznuma, bagātības, personības un garšas simbols. Globalizācijas pasaulē un nebeidzamu priekšlikumu plūsmā dažkārt ir grūti saglabāt savu stilu. Dārgakmeņi var būt kā jauni elementi, kas uzsver jūsu individualitāti, atspoguļo kaut ko dziļi personisku, vai nepietiekamu eleganci un izsmalcinātību. Kopš 2004. gada tie tiek radīti tieši jums. Ekskluzīvi juvelierizstrādājumi, starp kuriem ir gan klasiski, gan moderni varianti, kuri nevienu neatstās vienaldzīgu.